Bejvávalo III

Výdej na Vámi zakoupené poukázky a prodej dlouho očekávané knihy "Bejvávalo.....III" bude zahájen v Informačním centru v Hronově 4.dubna 2023

(provozní doba 8-12 a 13-16.30)

Kladské pomezí - krajina výhledů

Rozmanitá zvlněná krajina česko-polského pohraničí je jako stvořená k dalekým výhledům, proto není divu, že na jejím území najdeme pěknou řádku rozhleden. Vystoupejte na některou z nich a užijte si dechberoucí pohledy z ptačí perspektivy. Většina je přístupná celoročně bez omezení.

Více ...

Středa volá, do muzea!

Každou první středu v měsíci se muzea a galerie v Královéhradeckém kraji otevřou lidem zdarma

Více ...

Naučná stezka na Signál

Vyjděte si na rozhlednu Na Signálu - po červené značce a naučné stezce

Více ...

Načerpej Hronov

V našem IC je k dostání kvalitní turistická lahev Načerpej Hronov

Více ...

Komentované prohlídky Jiráskova divadla

Víte co znamená, když se na divadle mluví o čurdě, nebo co je to v divadelní hantýrce hadr ? Kde a kdy v divadle roste palma ?

Více ...

Soutěž o lázeňská pítka

Soutěž o originální lázeňská pítka je v běhu ! Přijďte v týdnu do Informačního centra nebo v sobotu a neděli do Jiráskova domku a vybavte se malým průvodcem, který vám bude spolehlivým informátorem na vaší cestě po partnerských městech Česko-polského lázeňského okruhu.

Více ...

Pomnichovské osudy Čechů z Broumovska

V těchto dnech vychází v libereckém nakladatelství dr. Evy Koudelkové BOR pozoruhoná a velmi záslužná kniha o pomichovských osudech Čechů z Broumovska. Jejím cílem je  upozornit na téma z naší historie, jež je v posledních desetiletích  naší historiografií spíše opomíjené, a tudíž v širším povědomí  nepříliš známé. Avšak i pro ty, kdo o situaci v Sudetech kolem Mnichova něco vědí, jsou události s ní spojené obestřené množstvím dohadů a nejasností.

Více ...

DÁRKOVÝ POUKAZ

HLEDÁTE PRO SVÉ BLÍZKÉ ORIGINÁLNÍ DÁREK? DARUJTE ZÁŽITEK!

Partneři